KontaktP3 - People, Planet, Profit, o.p.s.

Václavské nám. 831/21

110 00 Praha 1- Nové Město

Česká republika

Telefon: +420 774 496 014
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.p-p-p.cz  a www.ceske-socialni-podnikani.cz    
IČ: 248 37 261
Bankovní spojení:       Fio banka - číslo účtu: 2300623604/2010

 

Kontakty na lidi v organizaci P3: 

Kontakt
                

Petra Francová

Zakladatelka P3 a expertka na sociální podnikání
Mobil: +420 774 496 014
Mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Skype: p3petra.francova 

Profil >

Působím dlouhodobě v neziskovém sektoru, kde se zabývám zejména sociální problematikou. Založila jsem ve spolupráci s britským Know-How fondem síť občanských poraden v České republice. Od roku 2003 se zbývám Evropským sociálním fondem - nejprve na Ministerstvu práce a sociálních věcí v odboru řízení pomoci z Evropského sociálního fondu a poté v Nadaci rozvoje občanské společnosti, kde jsem byla zodpovědná za regrantující programy financované z evropských zdrojů. Otázkám sociální ekonomiky a sociálního podnikání se odborně věnuji od roku 2004. Působila jsem jako expertka v Národní tematické síti pro sociální ekonomiku v programu EQUAL, kde jsem koordinovala tvorbu principů a standardů sociálního podniku pro Českou republiku. Poté jsem spoluzaložila Novou ekonomiku, o.p.s., kde jsem řídila projekt Tematické sítě pro rozvoj sociální ekonomiky TESSEA. Jsem ředitelkou společnosti P3 –People,Planet, Profit.

 

 

Kontakt

Gabriela Kurková

Konzultantka

Mobil: +420 776 236 792
Mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Skype: p3gabriela.kurkova               Zobrazit profil uživatele Gabriela Kurková na LinkedInZobrazit profil uživatele Gabriela Kurková 

Profil >

Jsem absolventkou studia managementu na VŠE a fakulty sociálních věd UK v Praze. Pracovala jsem několik let v oblasti marketingu informačních technologií v mezinárodních společnostech poskytujících ERP SW řešení. Mám zkušenosti se soukromým sektorem a službami v oblasti presales, telemarketingu, marketingu a Internetu. V P3 jsem, protože témata dotýkající se udržitelného rozvoje jsou mi blízká. Mám ráda Korsiku, fotografování, černobílé filmy a jazz.

 

 

p3 zakladatelka Daniela Bednarikova

Daniela Bednáriková 

Ředitelka P3 
Mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Profil >

V roce 2005 jsem promovala na Ekonomicko-správní fakultě v Brně a shodou náhod začala krátce poté při doktorském studiu pracovat na zkrácený úvazek pro jednu místní neziskovku (Ratolest Brno o.s.). Atmosféra neziskovek se mi zalíbila natolik, že na místo kariéry vědkyně, jsem zvolila práci v neziskovém sektoru. Po přestěhování se do Prahy jsem pracovala v různých neziskovkách na finančních či koordinačních pozicích (Organizace pro pomoc uprchlíkům, Nadace rozvoje občanské společnosti, Sdružení pro integraci a migraci, Nová ekonomika). Nakonec jsem zakotvila v P3, protože téma sociálního podnikání mě oslovilo nejvíc. Mám ráda moderní tanec, knížky, filmy a vaření, pečení a vše co s jídlem souvisí.

 

 

Kontakt

Monika Šikulová

Mobil: +420 776 236 494

Mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   

Profil >

Jsem absolventka bakalářského oboru České filologie. Do neziskového sektoru jsem se dostala jako dobrovolník Člověka v tísni v projektu NAMA. Spolupráce na výroční konferenci TESEA v roce 2011 mě upozornila i na to, že se dá ,,Podnikat jinak.“ Nyní mám možnost se podílet na ,,Inovativním prosazování sociálního podnikání.“ S Organizací pro pomoc uprchlíkům pomáháme ženám ,,Začít ve svém.“ Mám ráda alternativně-undergroundovou kulturu a život. Do P3 mě přivedlo ,,náhodně – nenáhodné“ setkání se zakladatelkami.