AKTIVITY

ZLATÁ VÁŽKA – OCEŇUJEME SOCIÁLNÍHO PODNIKÁNÍ


ZLATÁ VÁŽKA – OCEŇUJEME SOCIÁLNÍHO PODNIKÁNÍ

S radostí oznamujeme, že jsme součástí historicky prvního národního ocenění výlučně pro sociální podniky Zlatá vážka. Cílem 1. ročníku cen je popularizovat téma zaměstnávání zdravotně a sociálně znevýhodněných osob, práci sociálních podniků a vytvářet inspiraci pro spolupráci mezi sociálními firmami a veřejnými institucemi.

Nedílnou součástí je také seznamování veřejnosti se zaběhlou praxí v zahraničí.

Ceny vyhlašuje Deklarace odpovědného podnikání pod záštitou Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky, Ministerstva zahraničních věcí ČR, vládní zmocněnkyně pro lidská práva Kláry Šimáčkové Laurenčíkové a s podporou ČSOB.

 

Partnery akce jsou  Výbor dobré vůle Olgy Havlové, Ministerstvo práce a sociálních věcí, ČR, Nadační fond Be Charity Barbary Nesvadbové, Spiralis, People Planet Profit a Podpora sociálního podnikání v České republice.

Pomozte nám zviditelnit a ocenit sociální podniky v Česku.

Nominace na ceny Zlatá vážka jsou v plném proudu

PŘIHLAŠOVAT SVÉ FAVORITY MŮŽETE AŽ DO 31. ČERVENCE.

Přihlašovací formulář a veškeré potřebné informace najdete zde.

CO SI VÍTĚZOVÉ ODNESOU?

Kromě prestižního ocenění a zviditelnění své práce také velkorysé finanční odměny. V kategoriích Inovativní podnik, Rozvoj regionu a Inspirativní spolupráce výherci získají  100 000 Kč, v kategorii Asistent roku vítěz bere 80 000 Kč a ostatní finalisté další finanční odměny.

FaLang translation system by Faboba