AKTIVITY

P3 je partnerem projektu People-to-People Central Europe


P3 je partnerem projektu People-to-People Central Europe

Hlavním cílem projektu “People-to-People Central Europe” je propojování komunit s omezeným přístupem k mezinárodním sítím ve střední Evropě a Velké Británii. Děje se tak poskytováním příležitostí pro společnou reflexi a výměnu zkušeností, znalostí a nápadů a podporou inovací v oblasti řešení různých společenských problémů. Projektové aktivity jsou zaměřené na posílení společenské soudržnosti a nové způsoby navazovaní dialogu jak v rámci různých sociálních skupin, tak mezi nimi. Je podporována lokální infrastruktura zabývající se společenskými inovacemi a sociálním podnikáním a dovednosti směřující k jejímu udržení.


Projekt vedle České republiky probíhá také na Slovensku a v Maďarsku a ve své pilotní fázi od listopadu 2018 do konce března 2019 se zaměřuje na tři konkrétní oblasti: klíčové dovednosti v oblasti vzdělávání s důrazem na kritické myšlení, komunitní umění a sociální podnikání. V České republice se projekt realizuje ve dvou krajích, Moravskoslezském a Ústeckém.


Projekt je financován britským Ministerstvem zahraničních věcí a realizován organizací British Council ve spolupráci s partnery, kterými v České republice jsou Divadlo Archa, organizace Arpok a organizace P3 – People, Planet, Profit.

 

 

 

FaLang translation system by Faboba